Vizyon

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Nakliyat sektörüne yenilikler getirmek ve nakliyat hizmetini alan her kişinin yüzde yüz memnun olmasını sağlamak adına çıktığımız yolumuzda kararlı adımlar atmaya devam etmekteyiz. Nakliyat firmaları hakkında edinilmiş olan kötü yargıyı silmek ve bizlerinde işini severek özveri ile yapan kişiler olduğunu kanıtlamak içinde yaşadığımız zorluklara ve sıkıntılara rağmen her zaman güler yüzlü olarak hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz her müşterimizin bizlerin gösterdiği anlayış ve güler yüz ile stres yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek taşınmanın zorlu bir süreç olmaktan çıkmasını sağlamayı hedeflemiş firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınız iççin konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Her müşterimizin eşyasını kendi eşyası gibi gören kişiler ile çalışmakta ve bu sayede maksimum özeni göstermesini sağlamaktayız. Nakliyat hizmetinin kısa sürede tamamlanması ile bir sorun olacak mı endişesinin de yaşanmasını önlemekteyiz.

Ülke ekonomisine katkı sağlamak ve daha çok kişiye istihdam sağlamak için firmamız büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Her personelimizi ailemizden biri olarak kabul etmekte ve işini iyi yapması için eğitimler vermenin yanında kendini geliştirmesi için de fırsatlar sunmaktayız. Nakliyat hizmetinin önemini kavramalarını sağlayarak sizlere de üstün kalitede hizmet vermelerini sağlamaktayız.

Kalite Anlayışımız

Nakliyat hizmet sektörünün en önemli alanlarından birisi olmakta ve Ankara Sakinler firmamızda bu sektörün en kaliteli hizmetini veren firma olmak için şekle çalışmaya devam etmektedir. Uzun yılların deneyimine sahip olmamızın avantajını kullanırken her müşterimizi de ilkmiş gibi önemsemekte ve onun yüzde yüz memnun olması için hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. Hiç bitmeyen nakliyat ihtiyacının tam zamanında karşılanması için de yılın her günü ve her saati kesintisiz olarak çalışmaktayız.

Nakliyat hizmeti alan kişilerin eşyalarım zarar görür mü endişesi yaşamasına izin vermemek için sıfır hata hedefimizden hiç şaşmamakta ve personelimizi zaman zaman testlerden geçirerek işinde hata yapan kişilerin ekibimizde kalmasına izin vermemekteyiz. Geniş araç filomuz ve modern asansör sistemlerimiz ile eşyalarınız için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmakta ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınması amacımızdan asla ödün vermemekteyiz.

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.