Sanayi Taşımacılığı

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

İnsanların çeşitli sebeplerle bulundukları konumu değiştirmeleri gerekebilmektedir. Genellikle iş ya da eğitim için yapılan bu yer değişiklikleri için yardım alınması gerekebilmektedir. Bu yardıma eşyaların taşınması sırasında ihtiyaç duyuluyorsa mutlaka profesyonel nakliyat firmalarına başvurulmalıdır. Sakinler Lojistik, sanayi taşımacılığı başta olmak üzere pek çok alanda hizmetlerini sürdürmeye devam eden profesyonel nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Şirketimiz tarafından sunulmakta olan hizmetler sırasında, her alana uygun teknikler ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede ortaya çıkması muhtemel problemler önlenmektedir. Bu durum, firmamıza olan güveni ve vatandaşlarımızın şirketimizi tercih etme sıklığını arttırmaktadır. Şirketimiz her geçen gün yükselttiği kalitesi sayesinde sigortalı ve güvenli taşımacılığın adresi olmaya devam etmektedir.

Sanayi Taşımacılığı Sırasında Eşyaların Korunması

Firmamızın nakliyat hizmeti verirken dikkat ettiği en önemli unsurlardan biri eşyaların korunmasıdır. Özellikle sanayi taşımacılığı sırasında taşınan endüstriyel makinelerin ve değerli maddelerin zarar görmeden hedeflenen noktaya nakledilmesi büyük özen gerektirmektedir. Şirketimiz bu özeni göstermek için eşyaları farklı adımlardan geçirmektedir. Sanayi taşımacılığının ilk adımı olarak makineler dikkatli bir şekilde parçalara ayrılmaktadır. Makine parçaları boyutları ve yapıldıkları malzemeler dikkate alınarak ambalajlanmaktadır. Ambalajlanma yapıldıktan sonra parçalar gruplara ayrılmakta ve ona göre araca yüklenmektedir. Araca yüklenen makine parçalarının ve diğer eşyaların devrilme riskini ortadan kaldırmak için sabitleme yapılmaktadır. Güçlü aparatlarla yapılan sabitleme işlemleri sayesinde eşyaların korunma düzeyi maksimuma çıkarılmaktadır.

  

  

Sigortalı Sanayi Taşımacılığı

Üstün hizmet anlayışıyla çalışmakta olan şirketimiz, bu anlayışına uygun hareket etmek için her türlü ihtimali dikkate alarak çalışmaktadır. Firmamıza emanet edilen eşyaların kırılmaması veya bozulmaması için tüm önlemler alınmaktadır. Ancak bu önlemlerin zararın oluşmasına engel olamayacağı durumların da meydana gelme olasılığı bulunmaktadır. Bu durumların meydana geldiği zamanlarda müşterilerimizin maddi ya da manevi çöküntüye girmesini engellemek için sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Sigortalama sayesinde nakliyat araçlarımızla taşınan eşyaların tümünün maddi değeri koruma altına alınmaktadır. Sigortalama ile maddi değeri garanti altına alınan eşyaların herhangi bir sebepten zarar görmesi durumunda, zararın karşılığı en kısa süre içerisinde, eksiksiz olarak, anlaşma yapılan sigorta firması tarafından ödenektedir.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Sanayi Taşımacılığı

Şirketimiz kurulduğu tarihten bugüne hem şehirler arası hem de şehir içi sanayi taşımacılığı hizmeti vermeye devam etmektedir. Şehir içinde yapılacak nakliye hizmetlerinde, şehirler arası nakliyata göre daha düşük ücret alınmaktadır. Ancak eşyaların miktarı, boyutu ve talep edilen ek hizmetlere göre fiyatlandırma değişkenlik gösterebilmektedir. Şehir içi ya da şehirler arası fark etmeksizin tüm taşımacılık işlemlerinde paketleme ve sigortalama yapılmaktadır. Bu tutumumuz, küçük risklerin ortaya çıkarabileceği sorunların dahi bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Paketleme ve sigortalamanın yanında, alanında uzmanlaşmış, müşteri ilişkileri kuvvetli ve işine gönülden bağlı personellerle birlikte çalışmamız firmamızın kusursuz hizmet vermesini sağlamaktadır.

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.