Parsiyel Taşımacılık

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Evden eve nakliyat işi, sanıldığı gibi sadece fizik gücü yüksek 4-5 personel, bir de kamyonla gerçekleşebilecek bir iş değildir. Bu şekilde bir başka taşımacılık elbette ki çok rahat yapılabilir. Un çuvallarını, inşaat tuğlalarını vb. birçok malzemeyi böyle bir ekip ve kamyonla taşımak mümkün. Ancak, ev eşyası taşımak tamamen farklı bir sektördür. Zaten, nakliye-taşımacılık sektörü de bu nedenle kendi içinde ayrılmıştır. Kargo, ambar, otomotiv, ağır yük, hacimli yük, moloz, kum ve evden eve eşya nakliyesi gibi. Her biri farklı araç ve insan gücü isteyen bu sektörlerde en profesyonel teçhizat en uzman personel elbette evden eve taşımacılık sektöründedir. Parsiyel taşımacılık ise aynı aracı başka kişilerle paylaşma anlamına gelir. Örneğin, bir şehirden başka bir şehire taşınacaksınız, ancak eşyalarınız bir kamyonu dolduracak kadar çok değil. İşte bu noktada bizimle iletişime geçebilir, Parsiyel taşımacılık konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Şehir içi Parsiyel taşımacılık

Evden eve nakliyat şehir içinde ya da il dışına yapılacak olsun, firma seçimi büyük önem taşır. Parsiyel taşımacılık için arzu ettiğiniz uzman firmayı bulmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Seçtiğiniz uzman firma taşıma işini nasıl yapacak? Öncelikle Firma taşıma yapılacak ev, taşınılacak ev hakkında ayrıntılı bilgi isteyecek. Hangi katta, merdiven genişliği, asansör kurulabilme imkanı gibi. Hatta bir görevli gelip, evi görecek. Asansörü nereye kuracağına karar verecek. Şayet asansör kurulabilme imkanı yoksa, yeterli sayıda personel bulunduracak. Firma taşıma için sizinle anlaştığı saatte, kamyon ve yeterli sayıda personelini evde hazır bulunduracak. Özellikle, zarar görebilecek tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak malzemeleri gibi eşyaları taşırken mutlaka özel ambalajlara saracak. Firma yeterli sayıda ambalajı yanında getirmeli. Çünkü, sarılı eşyanız, araçta da battaniyeye sarılı halde kalmalı. Araca kadar taşıyıp, ambalajı söküp, yeni eşya taşınırsa, eşyalar araçta Parsiyel taşımacılık sırasında, meydana gelecek sarsıntılar nedeniyle sürtünmeden dolayı zarar görecektir. Eşyaları sabitlemek için bant kullanılacaksa, bantların eşyaya zarar vermeyecek kalitede olması önemlidir. Çamaşır ipi gibi zarar verecek bir ip değil, şerit halat kullanılmalıdır. Eşyaların taşınacağı kamyona işinde uzman bir görevli tarafından yerleştirilmesi, sarsıntı, ani firen gibi durumlarda eşyaların düşerek zarar görmemesi için gereken tedbirler alınmalıdır. Eşyanın toplam hacmine göre uygun büyüklükte bir kamyon ile taşıma yapılmalı. Kamyon kesinlikle kapalı kasa olmalıdır. Saydığımız bütün bu özellikler firmamızda mevcut özelliklerdir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem verir ve sizin eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösterir.

  

  

Şehirlerarası Parsiyel taşımacılık

Uzun yıllardan beri sektörün önceliğini yapmaya devam eden firmamız şehirler arası parsiyel taşımacılık konusunda da sizlere destek vermektedir. Şehir dışında bir yere taşınmaya karar vermeniz durumunda bizimle iletişime geçebilir gideceğiniz bölgeye uygun aracımız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Firmamızın geniş araç filosu ve geniş müşteri yelpazesi kapsamında hemen hemen her bölgeye araç çıkarılmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda eşyalarınızın taşınmasına istediğiniz bölgeye konusunda detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık fiyatları

Parsiyel taşımacılık fiyatları eşyalarınızın durumuna ve gideceği mesafeye göre farklılık göstermektedir. Firmamız sizlere sektördeki en ekonomik ve uygun fiyatları sunmaya devam etmektedir. Günün 24 saati açık olan müşteri destek hattımızdan bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi için eksper talebinde bulunabilirsiniz. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede adresinize ulaşacak ve fiyat için eşyalarınızın kontrolünü yapacaktır. En uygun fiyatlar kaliteli taşımacılık ve olay ödeme seçenekleri için bizimle iletişime geçin.

 

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.