Misyon

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Misyonumuz

İnsanlık var olduğundan bu yana insanların nakliyat ihtiyaçları hep olmuştur. Eskiden insanlar bu ihtiyaçlarını kendileri karşılamaya çalışmakta ve bu sırada da çeşitli sorunlar yaşamaktaydılar. Günümüze geldiğimizde ise Ankara Sakinler olarak bizler profesyonel nakliyat hizmeti vermekte ve eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmenizi sağlamaktayız. Firma olarak misyonumuz üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile vermek ve şehrimizde yaşayan her insanın sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktır.

Taşınmanın stresini üzerinizden almak ve profesyonel ekiplerimiz ile nakliyat sırasında içinizin rahat olmasını ve günlük işleriniz ile ilgilenebilmenizi sağlamaktayız. Nakliyat konusunda ki tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimiz ile taşınmanın sizler için sorun olmamasını sağlamaktayız. Ankara ilimizde olduğu gibi tüm Türkiye’de yaşayan kişilerin de aynı üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamak amacıyla firmamız dinamik ekibi ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Ülke ekonomisinin güçlenmesi ve ekonominin aksamaması için nakliyat hizmetinin hızla verilmesi içinde kesintisiz olarak çalışmakta büyüyen firmamız ile ekiplerimizi genişleterek istihdam yaratmaktayız. Ekiplerimize yeni katılacak kişileri seçerken dikkatli olmakta işini severek yapacak ve verdiğimiz eğitimlerden de başarı ile çıkan kişiler arasından seçim yapmaktayız.

Hizmet Anlayışımız

Müşteri memnuniyeti oluşturmanın zor olduğu bir sektörde yer aldığımızı bilmekte ve bunun için sıfır hata amacıyla da tüm personelimizin düzenli eğitimler almasını sağlamaktayız. Nakliyatını üstlendiğimiz tüm eşya, ürün ve malların güvenliğini tam olarak sağlamakta ve bunun için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Modern teknolojiyi kullanan firmamız asansörlü nakliyat yapmakta ve araç filosunu da düzenli olarak yenileyerek araç içinde olan eşyaların ve malların daha güvenli olmasını sağlamaktayız.

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin güvenilir firma arayışına cevap vermekte ve verdiğimiz her sözde durarak da beklentileri karşılamaktayız. Nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati bildirmekte ve bu şekilde de zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Güvenilir olmanın yanında ayrıca müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve yetkili arkadaşlarımız sizlerle görüşmeler yaparak ve nakliyatı yapılacak eşyalar görüldükten sonra fiyat teklifleri sunulmaktadır. Planlı olarak çalışan firmamız bütün nakliyat hizmetlerini tam zamanında sonuçlandırmaktadır.

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.