Lojistik Hizmetleri

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Evinizin eşyasını taşımaya karar verdiğinizde, ya da buna mecbur kaldığınızda, eşyanın taşınacağı ev bulunduktan sonraki en önemli adım, eşyanın hangi lojistik hizmetleri veren firma ile taşınacağına kara vermek. Pek çoğumuzun evinde dedelerimizden ya da çok daha önceki aile büyüklerinden kalma hatıra eşyalar bulunur. Ya da annenizin, babanızın, eşinizin, çocuğunuz hediyeleri. Adeta gözünüz gibi koruduğunuz birçok eşya bulunabilir.  Bu bir sandık da olabilir, bir duvar saati de. Sehpa da olabilir, nadide bir yemek takımı da. Evinizin eşyaları arasında maddi değeri yüksek olanlar da bulunur. Son model bir televizyon, bilgisayar, buzdolabı gibi adeta tonla para ödediğiniz teknolojik cihazlarınız elbette ki taşınma sırasında korunmalıdır.

Güvenilir Lojistik Hizmetleri Firması

Sizin için maddi ya da manevi değeri olan bu eşyalarınızın korunması nasıl sağlanacak? Evden eve nakliyat ister şehir içinde ister şehir dışında yapılsın sorun yok. Sadece evden eve nakliyat konusunda değil, bütün taşımacılık işlerinde lojistik hizmetleri firmamız tarafından güvenilir şekilde verilmektedir. Bizimle tanışarak, eşyanızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Anlaştığınız nakliye firması, eşyalarını tüm uzman personeliyle, gerekli teçhizat ve donanımıyla oldukça profesyonel bir şekilde taşıyabilir. Seyyar asansörünü kurup, yeterli büyüklükte ve sadece eşya taşımak için kullanılan kapalı kasa bir kamyona eşyalarınızı sarsıntı, ani firen gibi olası durumlarda zarar görmeyecek şekilde yerleştirebilir. Ancak, özellikle taşıma şehirler arası yapılacaksa. Muhtemel bir trafik kazası yaşanması ihtimalini nasıl göz ardı edebileceksiniz. Ya da şehir içi nakliyat olsa bile, taşıma sırasında gerek yük asansörü, gerek personelin elindeyken, gerekse de kamyonda beklenmeyen bir aksaklık bir kaza, yaşanamaz mı? Elbette bunların hepsi olabilir.

  

  

Sigortalı Lojistik Hizmetleri

O halde, nakliye hizmetini alacağınız firmadan, sigorta hizmetini de talep ediniz. Firmamız, bütün lojistik hizmetleri için sigorta prosedürü uygulamaktadır. Sigorta uygulamayan bir firmayla kesinlikle anlaşmayın. Firmanın yapacağı sigorta ile eşyanız halen bulunduğu yerden alınıp, yeni evin içerisine konulup, size teslim edilene kadar sigorta kapsamında güvence altına alınacaktır. Bu sayede, olası bir aksaklık, kaza gibi durumda eşyanız zarar gördüğü taktirde, bu zararı maddi olarak tazmin edebilirsiniz. 2 dakikalık yol, firma çok profesyonel gibi kendinize bahaneler uydurmayın ve evden eve taşımacılık hizmeti aldığınızda anlaştığınız firmadan mutlaka sigorta hizmeti de satın alın.

Lojistik Hizmetleri Fiyatları

Eşya, ürün, mal, tarihi eser, kurumsal taşımacılık ve Hemen hemen ihtiyacımız olan bütün Lojistik hizmetleri konusunda sizlere destek vermeye devam eden firmamızda fiyatlar da son derece uygundur. Sektörde yaptığınız bir araştırma sonunda en düşük fiyatlarla firmamızın sizlere hizmet verdiğini göreceksiniz. Güvenilir ve kaliteli bir firmanın yanı sıra uygun fiyatlı olan bir firma arıyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız, kalite, uygun fiyat, profesyonel yaklaşım ve güven arayanlar için en doğru adres oluyor. Lojistik hizmetleri konusunda güvenebileceğiniz sigortalı taşımacılık yapan bir firma ile tanışmak istiyorsanız sizleri de bekliyoruz.

Şehirler arası Lojistik Hizmetleri

Firmamız lojistik hizmetleri konusunda sizlere hem şehir için hem de şehirler arası hizmet vermektedir. İstediğiniz yerden alınan ürün ya da eşyalarımız dilediğiniz her yere hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırılmaktadır. Uzun yıllardan beri bu sektörde çalışmalarına devam eden ve yaygın bir lojistik olan firmamıza fiyat talep etmek için müşteri destek hattımızdan günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Taşımacılık konusunda kaliteli, güven ve ekonomik fiyat arıyorsanız doğru adres burası. Gözünüz gibi baktığınız ürün ve eşyalarınızı çekinmeden bize emanet edin güvenlik taşınmanın keyfini çıkarın..

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.