Komple Taşımacılık

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Evinizin ya da işyerinizin eşyalarını taşıtmak istiyorsanız, anlaşacağınız taşımacılık firmasının size ne gibi hizmetler verebileceğini de bilmelisiniz. Taşımacılık büyük bir kentte yapılacaksa daha şanslısınız. Çünkü komple ve Parsiyel taşımacılık konusunda karşınıza çok fazla seçenek çıkar. Firmamız da bu konuda sizlere hizmet veren deneyimli ve uzman firmalardan biridir.

Komple Taşımacılık Hizmetleri

Ev eşyanız taşınacaksa, bu konuda en büyük görev hiç kuşkusuz ki evin hanımına düşer. Birçok kadın için ev taşınmak büyük bir sorundur. O kadar eşyanın paketlenmesi, koli bulunması, taşınan eşyanın yeniden açılması gibi yapılacak işler ev hanımlarını kara kara düşündürür. Ve bazen bu işleri tamamlamak günlerce sürebilir. İşte komple taşımacılık hizmeti veren firmamız, bu konuda ev hanımlarını rahatlatacak çözümler, hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliyat ya da şehirlerarası nakliyat yapılacaksa, bu hizmeti firmamızdan alarak bütün işi çalışanlarımıza bırakabilirsiniz. Firmamız tarafından eşyanızı toplama ve yeni evinizde yeniden yerleştirme hizmetini de vermektedir. Bu hizmeti aldığınızda firma, evinize geliyor tüm eşyanızı koliliyor. Elbette kolileri kendileri getiriyor. Kendi özel korunaklı kasalarına, kırılma tehlikesi bulunan eşyalarınızı özenle yerleştiriyor. Halılarınızı özel torbalarına yerleştiriyor. Mobilyalarınızın demonte işlemini uzman personelleri yapıyor. Tüm mobilyalarınız, içerisinde hava kabarcıkları bulunan naylonlara sarılıyor. Ya da battaniyelerle koruma altına alınıyor. Böylece tüm eviniz, nakliye firması görevlilerince toplanıyor, taşımaya hazır hale getiriliyor ve evin durumu müsaitse seyyar asansör sistemi kuruluyor, ya da yeterli sayıda personelle elle kamyona taşınıyor. Yeni evinize giden eşyalarınız yine asansör ya da uzman personel ile yeni evinize taşınıyor. Burada da tüm eşyalar yerlerine yerleştiriliyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınızın kurulumu, su tesisatlarının bağlanması gerçekleştiriliyor. Mobilyalarınızın montajı yapılıyor. Ve ev hanımları kendilerini yormadan taşınmış oluyor.

  

  

Güvenli Taşımacılık Hizmeti

Komple taşımacılık işini yaptıracağınız firmadan bu hizmeti almak size, fiziksel yorgunluğunuzun önlenmesinin yanı sıra önemli avantajlar da sağlıyor. Eşyaların, demonte işlemini yapan personelce montajının yapılması, eşyalarınızın zarar görmesi, çalışma performansının engellenmesi gibi olumsuzlukları önlüyor. Firma gerekli tüm teknolojik cihaz ve alet edevatı yanında bulundurduğu için sökme takma sırasında cihazlarınız, eşyalarınız zarar görmüyor. Unutmayın ki bir çok cihaz ve eşya uygun aletler kullanılmadığı için zarar görüyor.

Parsiyel Taşımacılık

Firmamız parsiyel taşımacılık konusunda da uzman firmalardan biridir. Paylaşımlı araçlar içerisinde güvenle taşınan eşyalar yeni adresinize firma çalışanlarımız tarafından sigortalı olarak ulaştırılır. Az eşyanızı varsa ve nakliye konusunda daha ekonomik çözümler arıyorsanız firmamızdan parsiyel taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Geniş araç filosu ve uzman personeller ile sizlere ekonomik çözümler sunmaya devam eden firmamızda Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine araç çıkarılmaktadır. Bu konuda gönül rahatlığı ile bizlere ulaşarak destek alabilir yeni adresinize eşyalarınızı ekonomik fiyatlarla ulaştırabilirsiniz.

Komple ve Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Firmamızda komple ve parsiyel taşımacılık fiyatları eşyalarınızın durumuna ve taşınacağı bölgeye göre değişmektedir. Sektörde uzun yıllardır büyük bir deneyim ve kapasite ile çalışan firmamız sizlere en ekonomik fiyatlar ve uygun çözümler sunulmaktadır. Taşımacılık ve nakliye hakkında detaylı bilgiler almak için bizlere Müşteri Destek hattımızdan günün dilediğini saatinde ulaşabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız kısa süre içerisinde fiyat bilgisi için uzman kişiye sizi yönlendirecektir.  Taşımacılık sektöründe hesaplı fiyatları ve kaliteli hizmeti ile uzun yıllardan beri boy göstermeye devam eden firmamız size farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Konforlu ve kaliteli taşımacılık için sizleri de firmamızın uygun fiyatları ile tanışmaya bekliyoruz.

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.