Hakkımızda

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Uzun yıllar önce nakliyat sektöründe ki güvenilir firma eksiğini kapatmak amacıyla çıktığımız bu yolda Ankara Sakinler Nakliyat firmamız bütün müşterilerinin yüzde yüz memnun olmasını sağlamaktadır. Bu sayede de hakkımızda sektörün en güvenilir firması olarak söz edilmesini sağlamaktayız. Üstlendiğimiz her nakliyatı tam belirttiğimiz süre içinde tamamlamakta ve sorun yaşamanıza asla izin vermemekteyiz. Ankara firması olmamızın yanında geniş ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile çevre illerden de talep almakta firmamızda bu talepleri karşılamak için büyümeye ve genişlemeye devam etmektedir.

Firma olarak her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve bunun içinde eşyalarının zarar görmeden taşınabilmesi için sıfır hata ile hizmet vermekteyiz. Bu amaçla ekiplerimizi genişletme aşamasında firmamızda yer alacak olan kişilerin işbaşı eğitimlerini vermekte ve işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve her sektörün kurumsal nakliyat ihtiyacını karşılamak için de uygun araçları da araç filomuza eklemeye devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Firmamız geniş ekipleri ile üstün kalitede hizmet vermekte ve hakkımızda hizmet kalitesinden ödün vermeden yılın her günü çalışan ve nakliyat ihtiyaçlarınızı en hızlı karşılayan firma olarak söz edilmesini sağlamaktayız. Profesyonel olarak hizmet verirken son teknolojiyi de kullanmakta ve modern portatif yük asansörlerimiz ile üst katlarda olan eşyalarında taşınma sırasında güvende olmasını sağlamaktayız. Dinamik ve özverili çalışanlarımız ile verdiğimiz hizmetleri ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama

Hakkımızda en çok güven duyulan firma denilmesini sağlamanın yanında yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyor olmamız ile de firmamıza gelen talepler artmaktadır. Nakliyatını üstlendiğimiz eşya, ürün ve malların taşınma sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor olmakla yetinmemekte ve sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetinin yüksek kardan önemli olduğunu düşünen bir firma olarak bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri ve uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.