Fabrika Ürünleri Kurumsal Taşımacılık

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Nakliyat sektörünün en büyük alanlarından biri kurumsal taşımacılıktır. Kurumsal taşımacılık, bir şirketin, ofisin ya da kuruluşun eşyalarının, nakliyat filosuyla bir noktadan başka bir noktaya taşınmasına denmektedir. Evden eve nakliye işlemlerinin aksine kurumsal nakliyat hizmetlerinde genellikle büyük bir ekipten ve çok sayıda araçtan yardım alınmaktadır. Ancak nadir de olsa tek araçla ve birkaç personelle işlemler tamamlanabilmektedir. Gereken malzemenin, personelin ve aracın sayısı, taşınacak eşyaların miktarına ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Şirketimiz Sakinler Lojistik olarak, hangi büyüklükte olursa olsun kurumsal nakliyat taleplerini kabul etmekte ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız tarafından fabrika ürünleri kurumsal taşımacılık işlemleriyle taşınabilmekte ve belirtilen yere aynı gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Paketleme ve Kurumsal Taşımacılık

Fabrika ürünlerinin taşınacağı kurumsal taşımacılık işlemlerinde paketlemenin büyük önemi vardır. Çünkü, iyi bir şekilde koruma altına alınmamış makinelerin ya da ürünlerin zarar görmesi büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Maddi kayıp, sigorta şirketleri tarafından karşılansa dahi fabrikada güncel olarak kullanılacak ürünlerin bozulması ya da kullanılamaz hale gelmesi işlerin aksamasına neden olabilmektedir. Müşterilerimizin hem maddi zarara uğramaması hem de işlerinin aksamaması için şirketimiz tarafından üstün paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanılmaktadır. Bu teknikler paketleme alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından, en kaliteli paketleme malzemeleri ile birlikte yapılmaktadır.

  

  

Sigortalı Kurumsal Taşımacılık

Nakliyat firmamız müşterilerimizin fabrika ürünlerini özenli ve güvenli bir şekilde taşısa da eşyaların zarar görme ihtimali her zaman bulunmaktadır. Bu ihtimalin gerçekleşmesi sonrasında firma yetkililerimizin ya da müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek için nakliyat öncesinde sigorta yapılmaktadır. Sigorta işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak ekspertiz hizmeti verilerek taşınacak eşyaların maddi değeri belirlenmektedir. Ardından sigorta belgeleri oluşturulmakta ve imzalar atılmaktadır. Atılan imzalar sonucunda sigortalı olarak taşınan eşyaların herhangi birine zarar gelmesi durumunda oluşan zararın maddi karşılığı sigorta şirketi tarafından eksiksiz bir şekilde ödenmektedir. Ödeme ve sigortalama konusunda herhangi bir sorun çıkmaması için Türkiye’nin en köklü nakliyat şirketleriyle birlikte çalışılmaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Fiyatları

Şirketimiz fabrika ürünleri ve makinelerinin taşınma işlemleri için hem şehir içi hem de şehirler arası kurumsal taşımacılık hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmetlerin fiyatları çeşitli değişkenlere göre farklılık göstermektedir. En önemli değişken, taşınacak ürünlerin miktarı ve boyutlarıdır. Daha fazla ve daha büyük eşyalar için çok sayıda araç gerekeceği için maliyet daha yüksek olmaktadır. Ayrıca eşyaların fazla olması durumunda görevlendirilecek personel sayısı da fazla olduğu için hizmet bedeli artmaktadır. Taşımacılık fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör taşıma yapılacak iki nokta arasındaki mesafedir. Mesafe ne kadar uzunsa doğal olarak maliyet de yükselmektedir. Bu değişkenler haricinde talep edilen ek hizmetler ve kullanılacak malzemeler de kurumsal taşımacılık işleminin fiyatını etkilemektedir.

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.