Ambar Hizmeti

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

 Evden eve nakliye firmaları da kuşkusuz kendi aralarında ayrışırlar. Kimi sadece şehir içinde hizmet verirken, kimi de sadece şehirler arasında taşımacılık yapar.  Pekiyi her firma her türlü ev eşyasını taşıyabilir mi? Örneğin evinizde bir kuyruklu piyano varsa, ya da bir bilardo masası.  O nedenle taşıma firması seçimi yaparken, eşyalarınızın özelliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Firmamız eşyalarınız tek parça bile olsa, ambar hizmeti kapsamında eşyalarınızı taşıyor.

Özel Eşyalarınız İçin Ambar Hizmeti

Bazı eşyalarınız için özel hizmet alınabilir. Örneğin, piyanonuzu satın aldığınız firma nakliyesini de yapabilir.  Yatak odası takımını satın aldığınız firma taşınma öncesi demontaj ve taşınma sonrası montaj hizmetini verebilir. Ama tüm eşyalarınız için ayrı ayrı firmalarla anlaşmak, ayrı ayrı ekiplerin evin içinde kalabalık ve kargaşaya neden olmasını göze almak elbette en önemlisi de her ekip için ayrı ödemeler yapmak. Bu oldukça pahalı bir taşınma olabilir. Oysa doğru firmayı seçtiğiniz takdirde evinizde kuyruklu piyano da olsa, montajı en karmaşık mobilyalar da olsa, tek bir firma size tüm hizmeti verebilir. Şehir için ya da şehir dışı nakliye işlerinizde firmamızla tanışmanız durumunda çok şanslısınız.

  

  

Ambar Hizmeti ile Tek Parça Eşyalarınız Bile Taşınıyor

Ambar hizmeti için bizlere isterseniz tek parça eşyalarınız isterseniz de komple ev eşyalarınız konusunda başvuru yapabilirsiniz. Firmamız evinizde bulunan eşyaların, türü, kalitesi, büyüklüğü ne olursa olsun size tüm hizmeti verecektir. Böylece mobilyacıya ayrı, beyaz eşya için ayrı bir ekiple uğraşma ve ücret ödeme zorunda kalmayacaksınız. Evden eve taşımacılık sektöründe uzman bir firma, tüm eşyanızı özelliğine göre paketleyip, güvenle taşır. Tüm eşyanızın demontaj ve montajını kendi ekibi ve teknolojisiyle yapar. Fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyanızın tesisat bağlantılarının sökülüp yeniden yapılmasını kendi ekibiyle yapar. Eşyanız tek parça bile olsa firmamız tarafından özenle evinizden alınır ve kamyona yerleştirilir.

Türkiye’nin Her Yerine Ambar Hizmeti

Güvenli taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız en doğru adresle tanışmamızın zamanı geldi. Firmamız sizler için en uygun çözümleri sunmakta ve Ambar hizmeti konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Özellikle tek parça eşyalarınızı taşımakta zorlanıyorsanız ya da nakliye firmaları sizden Bunun için çok yüksek ücret talep ediyorsa Artık düşünmek zorunda değilsiniz. Bizimle iletişime geçerek ister tek parça isterseniz çoklu eşyalarını hakkında nakliye desteği alabilirsiniz. Firmamızın Türkiye'nin her yerine Araç çıkarma kapasitesi vardır. Bize talebinizi ulaştırmanız durumunda araçlarımızın uygunluk durumu kontrol edilir ve teslim edilecek olan noktaya gidecek araç belirlenir. Eşyalarınızın durumuna göre sadece sizin için de araç çıkarılabilir. Ancak tek parça ve birkaç parça eşyalarınızda kamyonun tamamının dolması önemlidir.

Ambar Hizmeti Fiyatları

Genellikle en çok Geride kalanlar ve özellikle de bir ilden başka bir ile taşınmak zorunda olanlar ambar hizmeti fiyatları ne kadar sorusunun yanıtını araştırınız. Piyasa şartları her geçen gün artıyor ve zorlaşıyor. Özellikle memurların tayin dönemleri geldiğinde bu işi fırsat bilenler nakliye fiyatlarını en üst seviyeye çekiyor. Ancak firmamız sizlere çok uzun yıllardan beri aynı fiyat seviyesinde hizmet vermeye devam ediyor. İsterseniz şehir içinde isterseniz de şehir dışına olan nakliye işlerinizde bir daha kaliteli ve hesaplı nakliye hizmeti alabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun eşyalarınız bizimle birlikte güvenle taşınır ve yeni adresine sigortalı şekilde ulaşır. Yaşadığınız krizi fırsat bilerek size daha yüksek fiyat teklifi sunan firmalar yerine bize gelin ve kesinlikle nakliye işlerinde Karlı çıkın.

 

sakinlerbeyazlogo.png
Sakinler yük ve parsiyel taşımacılığı olarak sizlere uzun yıllardan beri bu sektörün içinde ve diğer nakliyat sektörlerinde profesyonel bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün artan bir kaliteye sahip olmamızdan dolayıdır ki, vatandaşlarımızın da tercihleri her zaman taşımacılık alanında Sakinler Taşımacılık olmuştur. Uzman personellerimiz, deneyimli bir yönetim kurulumuz sayesinde, komple, parsiyel, eşya taşımacılık hizmetlerinin her alanında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.